fbpx
Послуги

Чистка обличчя


Чистка обличчя – процедура регулярного догляду з ефектом глибокого очищення шкірних пір, покращення кольору та гладкості поверхні. Пил, залишки косметики, ороговілі клітини не можуть самостійно вилущуватися і забивають пори, утворюючи чорні крапки, провокують вугрові висипи та алергічні реакції. Регулярне професійне очищення та грамотно підібраний домашній догляд є запорукою здорової шкіри. Особливе значення чистка має у догляді за жирною шкірою, схильною до висипу вугрів. Часто чищення є необхідним етапом лікування шкіри.

У нашій клініці ви можете записатися на механічне, ультразвукове, атравматичне та комбіноване чищення шкіри обличчя. Наші лікарі підберуть вид чищення саме для вашої шкіри.

У своїй роботі ми використовуємо професійну косметику американської компанії DMK, де працюють кращі фахівці косметологи більш ніж у 30 країнах світу. Завдяки унікальним складам активних речовин, чищення на косметиці DMK є мінімально травматичним, глибоко очищає шкіру, знімає запалення, звужує пори, глибоко детоксикує та освіжає. Також використовуємо професійну ізраїльську косметику Holy Land.

Ми не використовуємо у своїй роботі стандартний набір препаратів для чищення обличчя. Наша концепція – індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Проаналізувавши стан Вашої шкіри, фахівець підбере ті косметичні засоби для чищення обличчя, які необхідні саме Вам. Для покращення ефективності професійного догляду, ми порекомендуємо косметику, яку доцільно буде застосовувати Вам у домашньому догляді за шкірою обличчя. Адже комплексний підхід – це запорука чистої та здорової шкіри.

Залишилися запитання? Потрібна консультація?
Задати питання

Ціни на процедури

Процедури проводить лікар Катерина Агуріцева

Назва процедури  Вартість у гривні
Чистка обличчя за типом шкіри1000
Чистка спини1200
Чистка комбінована багатокомпонента HL1300
Чистка обличчя за типом шкіри + пілінг BioRePeel2300
Чистка обличчя за типом шкіри + пілінг PRX-T332500
Маска кремова за типом шкіри150
Маска альгінатна за типом шкіри250
Маска тканинна (колагенова, регенеруюча, зволожуюча)250
Маска регенеруюча Rejuran350
Пілінг Azelan600
Пілінги поверхневі (Італія)750
Пілінг Sysderma j2 (Джесснера) 1-2 шари900
Пілінг Sysderma j2 (Джесснера) 3-5 шарів1100
Пілінг PRX-T33 обличчя1800
Пілінг PRX-T33 обличчя + шия2100
Пілінг BioRePeel1500
Масаж обличчя500
Масаж обличчя з маскою кремовою600
Масаж обличчя з маскою альгінатною/тканинною750