fbpx
Послуги

AQUASHINE


Преміум ревіталізація препаратом AQUASHINE.

Унікальний препарат, що складається із гіалуронової кислоти, пептидного комплексу, мінералів, вітамінів, мікроелементів, коензимів. Завдяки унікальному складу стимулюється вироблення власної гіалуронової кислоти та колагену, що призводить до швидкого збільшення щільності та еластичності шкіри.

Переваги:

оновлення клітин епідермісу та дерми
тривала робота у шкірі (1 місяць)
поєднання негайних ефектів та пролонгованого результату
виражений ліфтинг
звуження пір і вирівнювання рельєфу шкіри
покращення кольору шкіри та освітлення гіперпігментацій
Відмінність преміум ревіталізації від звичайної біоревіталізації полягає у спеціальній технології введення препарату та дозволяє проводити процедуру комфортно, без слідів від ін’єкцій та не потребує частих повторень.

AQUASHINE BR – крім вираженого біоліфтингу шкіри, має потужну депігментуючу дію. Освітлює та вирівнює тон шкіри, а допоміжні компоненти мають потужну антиоксидантну дію, перешкоджаючи фотопошкодженню шкіри.

AQUASHINE BTX – препарат має потужну ліфтингову та реструктуризуючу дію. Пептиди, що входять до складу, блокують ферменти, що беруть участь у старінні шкіри. Унікальний склад допомагає досягти максимального ефекту у профілактиці старіння, підвищенні тонусу та пружності шкіри, розгладжуванні зморшок, нормалізації рівня вологи.

Залишилися запитання? Потрібна консультація?
Задати питання

Ціни на процедури

Назва препаратуКількість препаратуВартість у гривні
Belotero Revive1 ml/2 ml6000/10000
NEAUVIA Hydro Deluxe2,5 ml4100
Stylage hydro1 ml/2 ml3300/4700
Juvederm Volite1 ml7200
lal-System1,1 ml4700
lal-System АСР1 ml5900
Aquashine classic, BR2 ml4500
Aquashine BTX2 ml/4 ml5000/7200