fbpx

Про клінику

Раді вітати Вас у клініці краси dr.Volkova!

 

Я – засновник та головний лікар клініки – Волкова Алеся Михайлівна – лікар першої категорії, дерматолог, фізіотерапевт, косметолог з досвідом роботи в естетичній медицині понад 15 років. В естетичній косметології я з 2008 року. Сертифікований тренер Merz Academy. Ліцензія МОЗ України.

 

Починала свій шлях у медичному центрі апаратної косметології. Згодом почала розширювати спектр косметологічних послуг. Адже лікування естетичних проблем має бути комплексним та повноцінним. За 14 років роботи я пройшла численні навчання та стажування у світових світил косметології та пластичної хірургії, методом проб та помилок обрала найкращі та ефективні препарати та засоби для лікування та догляду за шкірою обличчя та тіла. І зараз намагаюся не втрачати можливості відвідувати найпередовіші семінари та навчання для того, щоб відточувати свої знання та навички, вводити в роботу нові цікаві процедури та методики, які застосовують найпередовіші фахівці з усього світу.

 

Ми пропонуємо широкий спектр послуг естетичної та лікарської косметології. У своїй роботі ми використовуємо лише перевірені багаторічним досвідом методики, найкращі у світі препарати та засоби для догляду за обличчям та тілом. Комплексний підхід до будь-якої проблеми дозволяє нам отримувати чудові результати в лікуванні таких проблем, як вугрі, рубці постакне, пігментація, купероз, чутливість шкіри, жирність або, навпаки, її сухість. Особисто я маю у своєму арсеналі авторські методики омолодження особи, корекцію вікових змін, розроблені за роки лікарської практики.

 

Ми дбаємо про наших пацієнтів та пропонуємо безпечні процедури для вирішення різноманітних естетичних проблем!

ТІЛЬКИ ЯКІСНІ ПРЕПАРАТИ
УВАГА ДО КОЖНОГО КЛІЄНТА
ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ПОСЛУГ
ПРОФЕССІЙНІ ТА БЕЗПЕЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Дипломи та сертифікати