fbpx
Послуги

Монополярний радіочастотний ліполіз AGNES


Монополярний радіочастотний ліполіз AGNES призначений для усунення локальних жирових відкладень на обличчі, нехірургічного лікування гриж нижніх повік, лікування акне, досягнення гладкого рельєфу та ліфтингу шкіри.

Технологія монополярної радіочастотної терапії розроблена з урахуванням анатомії будови та фізичних властивостей шкіри та підшкірної жирової клітковини.

Як працює AGNES?

AGNES використовує точкову радіочастотну енергію для знищення жирових клітин у визначених ділянках обличчя або тіла. Цей метод базується на точному впливі на мішеневі клітини, зберігаючи при цьому навколишні тканини і структури без ушкоджень.

Радіочастотна енергія проникає в цільову зону (шкіра або ПЖК) і викликає нагрівання тканин, внаслідок чого відбувається коагуляція (руйнування) жиру та/або скорочення волокон колагену у зв’язковому апараті та шкірі.

Для кожної цільової зони розроблено електрод певної довжини та форми для того, щоб процедура відбувалася максимально прицільно і не травмувала навколишні тканини.

Завдяки тому, що всі електроди ізольовані, монополярна енергія поширюється тільки на тій ділянці, яку ми хочемо обробити і не зачіпає прилеглі зони.

Апарат Агнес схвалений FDA та ЄС і, звичайно ж, сертифікований в Україні.

Проблеми, які допомагає вирішити Агнес:

  • Друге підборіддя
  • брили
  • нависаючі носогубні жирові пакети
  • грижі під очима
  • в’ялість шкіри верхньої та нижньої повіки
  • кисетні зморшки
  • вугри
  • акне
  • сирингоми

Як правило, потрібно лише одна-дві процедури, щоб отримати оптимальний естетичний результат. Вартість процедури залежить від зони, що обробляється.

Лікарі нашої клініки пройшли курс індивідуального навчання у виробників апарату та працюють строго за розробленими протоколами!

Зараз діє знижка 25% на процедуру!

Технології рухаються у майбутнє і ми разом з ними!

Залишилися запитання? Потрібна консультація?
Задати питання

Ціни на процедури

Процедуру проводить лікар Катерина Агуріцева

Апаратні процедури AGNESВартість процедури у євро
Скорочення шкіри + Лікування зморшок200
Брилі300
Друге підборіддя300-400
Носогубні жирові пакети250
Носогубні жирові пакети + Брилі350
Брилі + Друге підборіддя400
Брилі + Друге підборіддя + Носогубні жирові пакети (Slim Face)500