fbpx
Послуги

Векторний ліфтинг RADIESSE


Однією з ознак старіння шкіри є зниження її тургору, коли овал обличчя “пливе”. Якщо говорити загалом – у молодості обличчя нагадує трикутник, вершина якого спрямована вниз, а основа вгору. Це називається трикутник молодості. З віком ситуація змінюється – коли ми старіємо, вершина прямує вгору, а щоки стають основою цього трикутника

У такому разі завдання косметолога – підтягнути шкіру, повернути овал на місце.

На цій стадії описані вище процедури заповнення зморшок мають стати регулярними — ін’єкції гіалуронової кислоти дають ефект протягом 4–7 місяців, і потім треба повторювати, а от препарати на основі гідроксиапатиту кальцію радують своїм ефектом від року і більше. Radiesse – перший і єдиний препарат, основу якого становить оригінальний гідроксіапатит кальцію, що використовується для контурної корекції з потрійним механізмом дії. Препарат схвалений FDA. Уколи краси Радіес (Radiesse) забезпечують універсальне заповнення, об’ємний ліфтинг та омолодження шкіри. Препарат заповнює зморшки та запускає процес неоколагеногенезу. Це один з найбільш вивчених філерів у світі, який не викликає запальної реакції у тканинах, а також не мігрує. Згодом філер повністю виводиться з організму природним шляхом.

Процедура введення препарату триває 30-60 хвилин. Вона не викликає болючих відчуттів, не залишає виражених набряків, а також дозволяє відразу ж повернутися до звичайного життя.

Для зменшення болю уколи Радіес, інструкція до яких говорить про можливість використання анестетиків, проводяться одночасно з Лідокаїном. Препарат сертифікований у США, Європі, Україні. Схвалений до застосування в США Управлінням санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA).

Протипоказання

Препарат не вводиться в губи, а також поверхневі шари епідермісу.
Цукровий діабет.
Вагітність та період лактації.
Наявність епілепсії.
Гостро інфекційне захворювання.
Шкірні захворювання дільниці, де планується терапія филлером.
Порушення згортання крові. Будь-які захворювання крові.
Процедуру проводить сертифікований тренер Мерц Україна з роботи з препаратом Радієсс.

Більше фото на НАШИХ сторінках у соц.сітях

Залишилися запитання? Потрібна консультація?
Задати питання

Ціни на процедури

 
Назва препаратуКількість препаратуВартість у гривні
Radiesse1.5 ml11000
Radiesse3 ml18000
Radiesse4,5 ml24000